Čihátko předšpičkové Vydra 3122
Kód: 3122Související produkty
NOVA FD Každý musí někde začít, a proto jsme vytvořili tuto kompletní řadu základních navijáků, které nabízejí skvělý poměr cena/výkon a dodávají se s již navinutým vlascem. K dispozici jsou verze s přední, zadní i volnoběžnou brzdou. Navijáky mají silné grafitové tělo a rotor, rolničku zabraňující kroucení vlasce. Ať už vám vyhovuje jakákoliv varianta, tyto navijáky vás dostanou k vodě a přivedou k rybaření.
Daiwa 23 Revros: Spolehlivý naviják pro všestranný rybolov
Daiwa 23 Revros přináší spolehlivý výkon a vynikající hodnotu pro rybáře, kteří hledají kvalitní naviják pro různé typy rybolovu. S kombinací odolné konstrukce a moderních technologií nabízí tento naviják maximální kontrolu a pohodlí při lovu.
Model navijáku Darkside 4, vyvinutý s použitím osvědčených vlastnostní a funkcí navijáků Quick, je to super silný spodový naviják, na který se kapraři mohou spolehnout. Díky vysoké rychlosti navíjení vlasce 110 cm na jedno otočení kličky, speciální cívky speciálně navržené pro použití se spodem, třem kovovým klipům na vlasec a velkým úchytem z TPE, byl každý aspekt tohoto navijáku vyladěn tak, aby byl vynikající a cenově dostupný.
- Grafitové tělo a rotor
- 3+1 zapouzdřená ložiska
- Nekonečný antireverzní systém
- Hliníková Spod cívka (Dynamic Design)
- Tři kovové klipy na vlasec
- Rychle/snadné nastavení přední brzdy
- Velký hliníkový překlapěč
- Strojem obráběný pastorek
- Hliníková kička s úchytem z TPE materiálu
Kaprový naviják s přední brzdou, ideální pro stalking, byl vyroben na míru pro pruty o délce až 10 stop díky kompaktnímu a lehkému tělu a kapacitě vlasce. Vyznačuje se nenápadnou estetikou, která odpovídá nejnovějším trendům v lovu kaprů ve Velké Británii.
- Grafitové tělo a rotor
- 3+1 zapouzdřená ocelová ložiska
- Nekonečný antireverzní systém
- Dvoubarevná hliníková cívka (Dynamic Design)
- Strojem obráběný pastorek
- Náhradní grafitová cívka (High-Tech Design)
- CNC obráběná klička s úchytem z materiálu TPE
- Kovový klip na vlasec
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Klasická pevná kačena určená pro lov dravců s rybičkou
čihátko na suchý zip, průměr 18 mm, vyrobeno z polystyrénu
průměr 38 mm, čihátko se používá mezi očka prutu, na vlasec se připne pomocí plastového klipu, gumička slouž k nastavení přítlaku, pletená šňůrka je 1m dlouhá a přiváže se k vidličce, vyrobeno z polystyrénu
Klasická průběžná kačena určená pro lov dravců s rybičkou
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.