Tommi-Fly

60 položek celkem
vyr 1381setIIIN
650 Kč / ks

Set Microflash  spectra dubbingu obsahuje všechny nabízené barvy a to v množství 0,5 g od barvy.

Microflash  spectra dubbing je muškařský vázací materiál vyrobený ze speciálně tvarovaných syntetických polymerů s velmi výrazným iridiscentním leskem. Dubbing je velmi jemný a dlouhý, jeho délka vláken dosahuje až 8 cm. Vázací materiál je díky své délce vhodný pro široké využití a to jak pro vázání malých streamerů, tak i jako dubbing pro zvýraznění umělé mušky. Vlákna se dají velmi snadno zkracovat na potřebnou délku např. při použití do mušek typu gammarus, Czech nymph a ostatních malých mušek

Kód: SDS
vyr 1382setIIN
645 Kč / ks

Velmi oblíbené jsou sety dubbingů kde jsou obsaženy všechny nabízené barvy  příslušného druhu dubbingu a to v množství 1 g od každé barvy.

Velkou výhodou  setů je, že proti balení v sáčku jsou dubbovací materiály přehledně uložené a zabírají ve Vašem vázacím materiále  minimum místa. Čísla barev jsou uvedena na obalu, takže pokud Vám některá barva dojde stačí objednat příslušnou barvu v sáčku.

Kód: NDS
vyrn 2542set camouf
560 Kč / ks

Sada 12 základních barev za zvýhodněnou cenu v plastovém blistru. 

Camouflage thread je speciálně vyvinutá tělíčková nit, která slouží k napodobení realných mušek. Nit má plochou strukturu s jemným provířením vláken. Hlavním znakem této špičkové nitě je její dvoubarevnost, při navíjení na háček tvoří jedinečně strukturované tělíčko.

Kód: CTSET
vyr 2242 wf2f
550 Kč / ks

Muškařská šňůra s jednostranným ujímáním. Tyto šňůry jsou nejlepší volbou pro začínající muškaře. Prvních 30 stop šňůry tvoří těžší hlava s koncovým ujímáním. Zbytek šňůry je tenčí running. Hmotnost šňůry, která je soustředěná do hlavy napomáhá dlouhým hodům, lepší přesnosti i za velkého větru. Skvělá muškařská šňůra s hladkým povrchem a minimální tvarovou pamětí. Délka 30,5m

Kód: WF4FFG
vyr 2540 UV reflexive
495 Kč / ks

Sada 12 základních barev za zvýhodněnou cenu v plastovém blistru.

Vázací, kroužkovací a zvýrazňující niť, specifických vlastností. Vývoj nití byl zaměřen na vnímání barvy pod UV zářením.

Kód: TUVSET
vyr 2539 UV camouflage
495 Kč / ks

Sada 12 základních barev za zvýhodněnou cenu v plastovém blistru.

UV Camouflage thread je speciálně vyvinutá tělíčková nit, která slouží k napodobení realných mušek. Nit má plochou strukturu s jemným provířením vláken. Hlavním znakem této špičkové nitě je její schopnost odrážet UV světlo a dvoubarevnost, při navíjení na háček tvoří jedinečně strukturované tělíčko.

Kód: CTUVSET
vyr 1014SPECTRA MICROFLASH BOXN
400 Kč / ks

Sada Microflash  spectra dubbing jsou nabízena ve formě boxu, kde jsou pečlivě vybrané nejpoužívanější barvy. Počet barev v boxu je 10. Množství materiálu od barvy 1g.

Microflash  spectra dubbing je muškařský vázací materiál vyrobený ze speciálně tvarovaných syntetických polymerů s velmi výrazným iridiscentním leskem. Dubbing je velmi jemný a dlouhý, jeho délka vláken dosahuje až 8 cm. Vázací materiál je díky své délce vhodný pro široké využití a to jak pro vázání malých streamerů, tak i jako dubbing pro zvýraznění umělé mušky. Vlákna se dají velmi snadno zkracovat na potřebnou délku např. při použití do mušek typu gammarus, Czech nymph a ostatních malých mušek.

Kód: SDB
Sada 10
385 Kč / ks

Natural dubbing mix box je zvýhodněná sada.

Obsahuje barvy: 06, 03, 10, 09, 04, 11, 14, 15, 19, 20

Kód: NDBMIXBOX
vyr 2472 BLSH14
105 Kč / ks

Kvalitní háček na výrobu suchým a mokrých mušek. Háčky Shark mají pilkový hrot, díky kterému budete mít nižší procento spadených ryb při lovu na mokrou či suchou mušku.

Kód: BLSH10
vyr 2470 BLBE14
95 Kč / ks

Kvalitní zesílený háček na vázání broučků. Vyrobený z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené.

Kód: BLBE10
9748 BLCZ08
95 Kč / ks

Muškařský háček Tommi-Fly BLCZ je vysoce kvalitní háček navržený pro vázání českých nymf. Tento háček se vyznačuje vynikající pevností a ostrostí, což je klíčové pro úspěšný zásek ryb. Dostupný v různých velikostech, poskytuje muškařům možnost vybrat si ideální velikost pro konkrétní druh ryb a mušek. Díky své všestrannosti a odolnosti je muškařský háček BLCZ oblíbenou volbou mezi rybáři, kteří oceňují kvalitní a spolehlivé vybavení.

Kód: BLCZ8
vyr 1417BLGB08
95 Kč / ks

Kvalitní gamarové háčky na vázaní blešivců a dalších mušek. Vyrobené z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené. Háčky mají optimální tvrdost při zachování pružnosti.

Kód: GB08BL
vyr 1416 BLJ08
95 Kč / ks

Kvalitní jigové háčky na vázaní nymf a dalších mušek. Vyrobené z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené. Háčky mají optimální tvrdost při zachování pružnosti.

Kód: J08BL
vyr 1443BLM08
95 Kč / ks

Háčky na mokré a suché mušky, proti našim suchým háčkům mají široký a kulatý oblouček. Vyrobené s vysoce kvalitní uhlíkové oceli s následným kalením. Hrot velmi ostrý speciálně tvarován, zabraňuje spadávání našeho úlovku.

Kód: M12BL
vyr 1413BLN06
95 Kč / ks

Kvalitní, pevný háček na vázaní nymf, mokrých a dalších mušek. Vyrobené z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené. Háčky mají optimální tvrdost při zachování pružnosti.

Kód: N08BL
vyr 1444BLP08
95 Kč / ks

Háčky na pupy  a nymfy, velmi dobře tvarované pro vedení mušky vodou, snižuje se její zachytávání o dno, vysoká pevnost háčku. Vyrobené s vysoce kvalitní uhlíkové oceli s následným kalením. Hrot velmi ostrý speciálně tvarován, zabraňuje spadávání našeho úlovku.

Kód: P08BL
vyr 1504BLS12a
95 Kč / ks

Háčky na suché, případně i mokré mušky. Vyrobené z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené. Háčky mají optimální tvrdost při zachování pružnosti.

Kód: S08BLS
vyr 1415BLST06
95 Kč / ks

Kvalitní, velmi pevný háček s prodlouženým raménkem na vázaní streamrů a dalších mušek. Vyrobené z vysoce kvalitní vysokouhlíkové oceli, následně kalené. Háčky mají optimální tvrdost při zachování pružnosti.

Kód: ST08BL
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 60 položek celkem