Závěska na olovo Carp linq distance zelená
Kód: QP001-32-001Související produkty

Boosted boilie je novinkou pro rok 2021. Velmi atraktivní, posílené boilies vhodné pro krátké vycházky i závodní chytání. Zatraktivněno tekutými potravami, esencemi a sladidlem NHDC.

Pro naše zákazníky jsme letos vyrobili vysoce atraktivní nástrahu do chladné vody-jaro ,podzim zima. Atraktivnost tohoto produktu je postavena na vysokém podílu drcených rychle se uvolňujících partiklových částic. Jako chuťový stimulátor jsme použili mix rybích mouček,esencí ,sladidla NHDC,robin redu a extra pálivého chilli extraktu. Již po 20 minutách dochází k rychlému uvolňování povrchové struktury daného boilies.

Zrna z pečlivě vybraných odrůd kukuřice, vařená v páře. Tento nejšetrnější způsob tepelné úpravy zachovává přirozenou chuť a vůni. Zároveň nedochází ke ztrátě živin a obsažených atraktorů, jako je tomu při vaření ve vodě. Má jemně nakyslou chuť, způsobenou přidáním malého množství kyseliny mravenčí. Ta působí jako atraktor pro ryby a zároveň plní funkci šetrného přírodního konzervantu. Kukuřice je pomocí speciální technologie balena ve vakuu což zajišťuje dlouhou trvanlivost při zachování maximální čerstvosti a atraktivity. Vakuum zároveň zajištuje maximální absorpci přidaných esencí. Kukuřice je dodávána v několika atraktivních příchutích a je připravena k okamžitému použití. Stačí ji pouze vysypat ze sáčku a přidat k vaší vybrané krmné směsi nebo ji použít samostatně. Tento partikl Mivardi neobsahuje glycerin, monopropylenglykol ani jiné podobné stabilizační látky, které obalují jednotlivá zrna a potlačují jejich přirozenou atraktivitu a zhoršují fungování v chladnější vodě.

Obalovací boilies pasty vyrábíme ze stejné boiliesové směsi jako samotné boilies. Kvalitní pasty pro zatraktivnění nástrahy. Po vhození do vody okamžitě uvolňuje pachovou stopu.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný

Tuto hadičku si prosím nepleťte s obyčejnými PVA hadičkami. Tato hadička proti zamotání je totiž vyrobena ze speciálního tungstenového materiálu, který je extrémně těžký a tudíž dokáže celou koncovou sestavu přitlačit ke dnu. Vnitřní průměr 0,6 mm, vnější 1,85 mm. Jeden metr tohoto materiálu váží 9,5 g!

Anti-tangle sleeves Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně zabraňuje zamotání celé Vaší sestavy! Tyto převleky mohou být použity s klasic-kými obratlíky nebo s některým z našich rychlovýměnných obratlíků přes který je veice snadno přetáhnete. Nabízíme v délce zhruba 4 cm a ve dvou barevných variacích – světle hnědé a zelené.

Safety Lead clips Už tolik toho bylo napsáno o této malé, ale přesto tak důležité pomůcce! Klasické závěsky na olova, které jsou dostatečně pevné pro náhozy i těžkých olov a také bezpečně uvolní olovo pokud se dostane do vázky. Plně kompatibilní se všemi našimi obratlíky velikosti 8. Balení: 6 ks,

Bait bands with hole Elastické gumičky na návazce vhodné pro nastražování různě velikých boilies nebo pelet. Velice praktické při výrobě D-udic a udic na plovoucí boilies. Jednoduše navlečte gumičku do kroužku na návazci, zafixujte a nasaďte nástrahu! Nabízíme ve dvou velikostech – 7 mm a 10 mm.Baleni 5x6ks
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.